Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obszerny gameplay ze strategii Dawn of War 3

Starcie z Eldarami.

Serwis IGN opublikował trwający prawie 17 minut materiał zawierający fragmenty rozgrywki ze strategii Warhammer 40,000: Dawn of War 3. Nagranie zarejestrowano w trakcie targów Gamescom.

W filmie pokazano starcie kontrolowanych przez gracza Kosmicznych Marines z Eldarami.

Głównym zadaniem jest odcięcie wrogiej armii od posiłków poprzez zniszczenie portalu, przez który przesyłane są kolejne jednostki. Następnie należy przejąć ulokowaną w drugim końcu mapy świątynię.

Są też cele poboczne - trzeba zbadać źródło tajemniczych sygnałów nadawanych przez oddział Krwawych Kruków.

Zaprezentowana bitwa charakteryzuje się dosyć dużym rozmachem. Na ekranie dzieje się wiele, Kosmiczni Marines korzystają z różnego rodzaju jednostek, w tym dużego i opancerzonego mecha.

Pokazano też działanie umiejętności specjalnych, wśród których znalazł się orbitalny laser - promień można przesuwać samemu, a im więcej wrogów zniszczymy, tym potężniejsza jest jego wiązka.

Warto przypomnieć, że w pełnej wersji gry poza wspomnianymi Kosmicznymi Marine i Eldarami dostępna będzie jeszcze jedna frakcja - Orków.

Fabuła opowie o próbach odnalezienia tajemniczej i potężnej broni znajdującej się na jednej z planet, poszukiwanej przez wszystkie trzy armie.

Warhammer 40,000: Dawn of War 3 ukaże się na PC, choć daty premiery jeszcze nie ujawniono.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze