Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun The Last of Us i data premiery

Nowa gra twórców Uncharted zadebiutuje 7 maja 2013 roku.

Podczas gali rozdania nagród Video Game Awards 2012 zaprezentowano zwiastun The Last of Us, najnowszej produkcji studia Naughty Dog, która powstaje tylko na PlayStation 3. Ujawniono też datę premiery tytułu - 7 maja 2013 roku.

Brytyjska edycja serwisu IGN.com informuje, że jest to dzień światowej premiery - Europejczycy i Amerykanie zagrać będą mogli od tego samego dnia.

Na wideo widać między innymi postacie jeżdżące na koniach, co sugeruje, że będzie to jedna z metod poruszania się po wirtualnym świecie.

The Last of Us to nowa gra twórców przygodowej serii Uncharted - opowiada o losach Joela i dziewczynki Ellie, którzy starają się przeżyć na Ziemi po tym, jak ludzkość zdziesiątkowała tajemnicza zaraza.

O Video Game Awards - coroczna gala organizowana przez amerykańską telewizję Spike oraz Geoffa Keighley'ego, znanego z serwisu GameTrailers.com. Oprócz przyznania nagród dla gier za miniony rok, zapowiadane są nowe tytuły i prezentowane najnowsze zwiastuny produkcji już znanych. Dzisiejszej nocy odbyła się dziesiąta, jubileuszowa edycja.

Komentarze