Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun Pokémon Sun i Moon zdradza powrót Red oraz Blue

Są też kolejne stworki.

Firma Nintendo opublikowała nowy zwiastun gier Pokémon Sun i Moon. Materiał zdradza, że w produkcjach pojawią się trenerzy z poprzednich części cyklu.

Mowa o Red i Blue - głównych bohaterach pierwszych dwóch odsłon serii. Z postaciami zmierzymy się w trakcie zabawy, najprawdopodobniej pod koniec rozgrywki.

W Pokémon Sun i Moon gracze spotkają Reda

W trailerze zaprezentowano również ostatnie formy startowych stworków - Rowleta, Littena i Popplio. Finałową ewolucją pierwszego jest wyglądający niczym ptak Decidueye (typ grass i ghost).

Natomiast druga istota może ostatecznie przekształcić się w Incinerora (fire i dark), który przypomina chodzącego na dwóch nogach kocura. Dysponuje umiejętnością zadającą obrażenia przy jednoczesnym ignorowaniu zmian statystyk u przeciwnika.

Finałową formą Popplio jest zaś Primarina (water i fairy), która budzi skojarzenia z syreną. Potrafi tworzyć wodne bąble, które ranią wskazanego oponenta.

To jednak nie wszystko - zaprezentowano też istoty, które stoją na straży trzech wysp w regionie Aiola. Są to Tapu Lele (psychic i fairy), Tapu Bulu (grass i fairy) i Tapu Fini (water i fairy).

W trailerze pokazano również miejscową odmianę Persiana - ewolucji Meowth. W porównaniu do klasycznej wersji stworka, pokémon posiada większą głowę, a sierść jest koloru srebrnego.

Ostatni ujawniony w zwiastunie stworek to Cosmog - rzadko spotykana istota o ciele w formie gazowej. Potrafi absorbować energię słoneczną, dzięki czemu może zwiększyć swoje rozmiary.

Pokémon Sun i Moon zadebiutują 23 listopada na konsoli 3DS.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze