Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun Need for Speed Payback to reklama BMW M5

Jest też policja.

Electronic Arts połączyło prezentację Need for Speed Payback na targach Gamescom z ujawnieniem nowego modelu prawdziwego BMW - M5.

Poza wysokobudżetową reklamówką ujawniono także nieco bardziej standardowy fragment gameplayu (choć nadal z BMW M5 w roli głównej). Tutaj akcja koncentruje się już na rywalizacji z policją.

Musimy uważać na klasyczne kolczatki, ale stróże prawa mają także bardziej zaawansowane gadżety i pojazdy, w tym opancerzoną furgonetkę czy pociski EMP.

Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley, czyli fikcyjnym odpowiedniku Las Vegas. Gracze wcielą się w trzy postacie, zjednoczone w walce z Familią - niebezpiecznym kartelem kontrolującym miejskie kasyna, przestępców i policjantów.

Need for Speed Payback zadebiutuje 10 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Abonenci EA Access oraz Origin Access będą mogli sprawdzić tytuł przez 10 godzin od 2 listopada.

Wspominana trójka to rajdowiec Tyler, showman Mac oraz Jess, specjalizująca się w ucieczkach przed stróżami prawa. Do tego pięć klas pojazdów: wyścig, drift, teren, drag i ucieczka.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze