Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy patch Diablo 4 dostępny do pobrania. Blizzard podał listę zmian

Nowe unikatowe przedmioty i więcej.

Gracze Diablo 4 mogą już pobierać nowy patch o numerze 1.1.0, którzy przygotowuje produkcję na rozpoczęcie pierwszego sezonu. Lista zmian jest całkiem pokaźna, a całość waży około 10 GB.

Zgodnie z oczekiwaniami, aktualizacja przyniosła nie tylko masę napraw błędów i pomniejszych udogodnień, ale także sporo nowych przedmiotów i zmian balansu. Pełną listę atrakcji znajdziemy na oficjalnej stronie Diablo 4.

Z rzeczy najważniejszych: odkrywanie mapy i odblokowywanie Ołtarzy Lilit będzie od teraz wspólne dla całego konta, co powinno znacznie ograniczyć powtarzalność rozgrywki. Co więcej, niektórzy przeciwnicy staną się nieco mniej ruchliwi, dzięki czemu postacie walczące wręcz nie będą zmuszone do biegania za swoim celem.

Do gry trafi także 6 nowych unikatowych przedmiotów:

  • Ahavarion, Włócznia Likandry (uber unikatowy kostur - ranga świata IV)
  • Lazurowy Gniew (unikatowy miecz dla Barbarzyńcy)
  • Rozrywacz Ciał (unikatowa buława jednoręczna dla Druida)
  • Bezoki Mur (unikatowa tarcza dla Nekromanty)
  • Orli Róg (unikatowy łuk dla Łotra)
  • Okulus (unikatowa różdżka dla Czarodzieja)

Każda z klas otrzyma również po jednym legendarnym aspekcie, a łup zdobywany z Milczących skrzyń będzie bardziej jakościowy. Wydłużono też czas działania mocy Opuść podziemia do 5 sekund i zwiększono skalowanie zdrowia potworów z 85% do 100% premii za każdego dodatkowego gracza w drużynie.

Oprócz tego zwiększono nagrody w postaci doświadczenia za ukończenie Szeptów na rangach świata III i IV, a same Szepty nie będą już nagradzane pyłem pieczęci. Naprawiono też masę błędów, więc nie ma co liczyć na pojawienie się skrzyni zapewniającej nieskończoną ilość łupów.

Aktualizacja 1.1.0 jest już dostępna do pobrania na wszystkich platformach, choć oficjalny start pierwszego sezonu odbędzie się dopiero w czwartek - 20 lipca. Wraz z nowym etapem rozgrywek otrzymamy też przepustkę bojową, której szczegółowy opis poznaliśmy jakiś czas temu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Diablo IV

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze