Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy gameplay z Demon's Souls na PS5 - interfejs, różne lokacje i podstawy rozgrywki

12-minutowy materiał.
  • Sony opublikowało wideo prezentujące 12 minut rozgrywki
  • W filmie pokazano tym razem elementy interfejsu
  • Nagranie przedstawia różne lokacje i potyczkę z niewidzianym dotychczas bossem

Sony opublikowało nowy gameplay z remake'u Demon's Souls. Trwające 12 minut nagranie jest komentarzem dyrektora kreatywnego - Gavina Moore'a - i przedstawia między innymi początek przygody.

Wideo rozpoczyna się od stworzenia postaci w ujawnionym kilka dni temu kreatorze. Narzędzie jest rozbudowane i pozwala zdecydować o wyglądzie takich elementów ciała, jak zęby i włosy. Materiał prezentuje bezpośrednią rozgrywkę, a więc - po raz pierwszy - z interfejsem.

W filmie Moore wyjaśnia podstawowe założenia rozgrywki. Deweloper tłumaczy, że centralną lokacją jest Nexus, z którego gracze udadzą się w różne części świata Boletaria. Na planszy naprawimy też sprzęt oraz rozwiniemy bohatera.

Gameplay przedstawia kilka przykładowych etapów, do których trafimy podczas zabawy, w tym tereny pałacowe, więzienie w wieży Latria i okolice Kapliczki Burzy. Wideo wieńczy starcie z nieprezentowanym wcześniej przez twórców remake'u bossem - zwanym Dirty Colossus.

Nowa wersja Demon's Souls zadebiutuje 19 listopada na PS5.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze