Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe przygody Crasha Bandicoota stworzone w Dreams

Nieoficjalna gra.

Jeden z utalentowanych miłośników Dreams stworzył w kreatorze zupełnie nowe przygody Crasha Bandicoota, czyli bohatera znanej serii gier platformowych. W sieci opublikowano materiały prezentujące różnorodne poziomy.

Autor projektu o nazwie Crash Return to the 10th Dimension postarał się o odtworzenie nie tylko wyglądu jamraja, ale też charakterystycznych animacji, jak np. ataku-obrotu. Nietrudno zauważyć też kultowe skrzynki czy owoce Wumpa. Identyczny jest nawet sposób, w jaki Crash odchodzi na tamten świat.

Na chwilę obecną projekt składa się z kilku poziomów: między innymi krainy lodowej, wulkanicznej i bagien. Gracze mogą też stoczyć bój z kilkoma bossami, w tym Doktorem Corteksem.

Dreams to dostępna tylko na PS4 produkcja, której sednem jest przede wszystkim kreowanie własnych map, światów, opowieści, a nawet - jak w powyższych przypadkach - całych gier.

Trudno uwierzyć, że to nie oficjalna odsłona przygód Crasha

16 kwietnia gra trafiła do programu wczesnego dostępu na PS4. Data premiery pełnej wersji nie jest znana.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły