Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe gry w Xbox Game Pass na listopad ujawnione

Będzie w co zagrać.

Ujawniono kolejny zestaw gier, który w listopadzie dołączy do oferty usługi Xbox Game Pass. Wśród nich między innymi konsolowe wydanie strategii Humankind oraz Football Manager 2023.

Listę tytułów przedstawił serwis PureXbox. Jak możemy się dowiedzieć, w listopadzie zagramy w co najmniej sześć nowych gier. Listę zamieszczamy poniżej:

  • The Legend of Tianding - 1 listopada (konsole, PC);
  • Ghost Song - 3 listopada (konsole, PC);
  • Humankind - 4 listopada (konsole, PC);
  • Football Manager 2023 - 8 listopada (konsole, PC);
  • Pentiment - 15 listopada (konsole, PC)
  • Gungrave G.O.R.E - 22 listopada (konsole, PC)

Warto zauważyć, że Humankind jest już dostępny w usłudze Game Pass for PC, jednak teraz w ambitną strategię będą mogli zagrać też posiadacze konsol Xbox One oraz Xbox Series X/S. Z listopadowych tytułów dużą uwagę zwraca Pentiment od studia Obsidian. Według twórców, gra jest tak nietypowa, że musieli wręcz ukrywać projekt przed Microsoftem.

Z innych zapowiedzianych tytułów warto wspomnieć też o Football Manager 2023, czyli obok serii FIFA pozycji obowiązkowej dla fanów piłki nożnej, gdzie pokierujemy własnym klubem piłkarskim. Ciekawie zapowiada się również dynamiczna strzelanka Gungrave G.O.R.E od koreańskiego studia IGGYMOB.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze