Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 19 za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Epic Games Store udostępniło za darmo Farming Simulator 19, czyli produkcję o pracy na wirtualnej roli.

Aby zdobyć tytuł, na karcie gry w cyfrowym sklepie należy wcisnąć przycisk „Odbierz”. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się za tydzień - 6 lutego - o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Zabawa na farmie

W Farming Simulator 19 - tak jak we wcześniejszych odsłonach cyklu - gracze wcielają się w farmera, który opiekuje się własnym gospodarstwem. Rozgrywka polega między innymi na uprawianiu roślin, zbieraniu plonów i hodowaniu zwierząt.

W toku zmagań można dostosować wygląd prowadzonego rolnika do własnych preferencji. Produkcja oferuje również możliwość zabawy we współpracy ze znajomymi, choć oczywiście nie zabrakło opcji grania w pojedynkę.

Tytuł pozwala skorzystać z szeregu znanych z rzeczywistości maszyn rolniczych, wśród których są urządzenia od firmy John Deere. Pojawiły się także niedostępne w poprzednich odsłonach zwierzęta, w tym konie.

Jednocześnie ujawniono, że od 6 lutego użytkownicy Epic Games Store otrzymają możliwość darmowego pobrania trzech innych pozycji - planszowych Carcassonne i Ticket to Ride oraz strategicznego Pandemia.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Microsoft ze spadkiem przychodów z gier, ale wzrostem abonentów Xbox Game Pass

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze