Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa mapa w Warzone pomieści „tylko” stu graczy

Premiera jutro.

Activision opublikowało zwiastun prezentujący nową mapę w darmowym Warzone. Jednocześnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że pole bitwy w Urzikstanie pomieści „tylko” stu graczy.

Od czasu premiery w marcu 2020 roku w rozgrywce udział brało najczęściej 150 uczestników. Odpowiedzialne za prace studio Raven wyjaśnia, że nie ma miejsce na przypadek i decyzję podjęto w oparciu o statystyki, a celem jest sprawienie, by zabawa była jak najlepsza.

„Naszym głównym priorytetem jest tworzenie optymalnych i przyjemnych doświadczeń dla wszystkich graczy, w oparciu o krytyczne wskaźniki” - napisano w komunikacie. „Te obejmują czas wkroczenia do walki, rozmiar mapy Urzikstan, nowe czasy i rozmiary okręgów, całkowity czas meczu (20 minut), celowniki, kontrakty oraz różne nowe i istniejące mechaniki powrotu po śmierci”.

„Wierzymy, że znaleźliśmy odpowiednią równowagę, aby zaoferować wiele faz, począwszy od uczciwej infiltracji i zbieraniu wyposażenia, następnie zdrowe starcia w środkowej fazie gry i kończąc kulminacją, gdy najlepsi gracze odchodzą ze zwycięstwem”.

Jak dodaje serwis CharlieIntel, podczas niedawnej prezentacji dla wybranych graczy twórcy ujawnili, że Urzikstan jest o około 20 procent mniejszy niż Al Mazrah, z którym debiutowało Warzone 2.0 - ale większy niż Caldera czy Verdańsk z pierwszej części darmowego battle royale.

Aktualizacja wprowadzająca nową lokację powinna zadebiutować jutro - 6 grudnia - w ramach startu nowego sezonu. W lokacji znajdziemy jedenaście kluczowych punktów, a towarzyszący patch wprowadzi także szereg innych zmian i nowości, jak mechanikę anulowania wślizgów w trakcie trwania czy wyższe skakanie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Warzone

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze