Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nieśmiertelny build w Diablo 4. Postać ignorowała ataki bossa przez 20 minut

Wygląda to całkiem zabawnie.

Społeczność Diablo 4 dwoi się i troi w dążeniach do stworzenia perfekcyjnego buildu, który ułatwi wejście w nową aktualizację, zaplanowaną na grudzień. Jedna z graczek postawiła na całkiem bezpieczną, ale jednocześnie widowiskową opcję, kreując niemalże nieśmiertelnego Czarodzieja.

Jak zauważa serwis PCGamer, założenia buildu stworzonego przez Emilyheartz987 nie będą obce fanom RPG-ów akcji, mowa bowiem o tzw. „Mana Tank Sorcerer”, a więc postaci, która do przeżycia wykorzystuje bogaty zasób punktów many. W teorii brzmi to nieskomplikowanie, ale w rzeczywistości wymaga sporo pracy.

Do poprawnego działania magicznej tarczy potrzeba bowiem Stopionego Serca Selig - ultrarzadkiego przedmiotu, możliwego do zdobycia na najwyższych tierach i endgame'owych bossach. Poniższy materiał pokazuje, że połączenie amuletu z odpowiednim wyposażeniem pozwoli stworzyć chodzący - i czarujący - czołg.

Jeśli zdobycie Stopionego Serca mamy już za sobą, reszta procesu powinna pójść z górki. Jak wyjaśnia autorka materiału, postać należy zaopatrzyć w możliwie najbardziej defensywne przedmioty i statystyki, a następnie obniżyć poziom zdrowia do niskiego poziomu, by zyskać dodatkową redukcję obrażeń. W drugim sezonie jest jeszcze łatwiej, bo z pomocą przychodzą dodatkowo wampiryczne moce. Pełne omówienie buildu wraz ze statystykami i wyposażeniem znajdziemy na stronie maxroll.gg.

Przyjmowanie na twarz kolejnych ciosów Rzeźnika nie jest dla postaci żadnym problemem, choć działa to też w drugą stronę. Nieśmiertelność ma najwyraźniej swoją cenę, dlatego Emily wciąż poszukuje sposobów na zwiększenie obrażeń zadawanych przez Czarodzieja. Pomogą w tym zapewne nowe przedmioty, które trafią do gry we wspomnianej wcześniej aktualizacji.

Ta nie ma jeszcze daty premiery, ale wiemy, że wprowadzi m.in. wydarzenia sezonowe. Aby dołączyć do zabawy potrzebny będzie 100 poziom postaci. Gracze będą musieli wypełnić też krótki rytuał, który otworzy drogę do nowych podziemi.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Diablo IV

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze