Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nieoficjalnie: Trwają prace nad Risen 3: Blazing Oceans?

Pozostajemy w pirackich klimatach.

Na stronie grupy medialnej „Dluxe Media” na Facebooku pojawił się wpis dotyczący nowej odsłony serii Risen. Niemiecka firma zajmuje się tworzeniem filmów, grafiki i stron internetowych, a w przypadku gry Piranha Bytes odpowiada za ścieżkę dźwiękową.

Wpis szybko zniknął z popularnego serwisu społecznościowego, ale użytkownik forum RPGWatch o pseudonimie „Moriendor” zdołał wykonać zrzut ekranu.

Obecnie brak jakichkolwiek szczegółów na temat Risen 3: Blazing Oceans. Sam tytuł wskazuje na to, że Piranha Bytes nie porzuca pirackich klimatów i po raz kolejny trafimy na morza i oceany. Prawdopodobnie nie zmienią się także podstawowe zasady rozgrywki, wykorzystujące elementy RPG, a także oprawa graficzna z widokiem z perspektywy trzeciej osoby.

Platformy docelowe oraz data premiery nie zostały podane.

Poprzednia odsłona serii, Risen 2: Dark Waters, ukazała się na PC, X360 i PS3 w zeszłym roku. Gracz wyruszał wraz z towarzyszką na wyspę Tacarigua, by zinfiltrować bazę groźnego pirata Steelbearda.

Dzięki, DSOGaming.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze