Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nieoficjalna gra o Laboratorium Dextera tworzona w Dreams

Jest też SpongeBob.

W edytorze Dreams powstaje nieoficjalna gra inspirowana „Laboratorium Dextera”, czyli popularnym serialem animowanym z lat 90., emitowanym na kanale Cartoon Network.

Twórca - o pseudonimie Culosoman - odwzorował nie tylko tytułowe, obszerne laboratorium, ale też znaczną część domu Dextera.

Ponadto, wychodząc z mieszkania można zwiedzić główną ulicę i zobaczyć pobliskie domy. Grę prezentuje pierwsza część poniższego materiału:

Zawartość gry nie pozwala jeszcze na zbyt wiele, choć z niektórymi przedmiotami można wchodzić w interakcję. Aktualnie twórca skupia się na tworzeniu świata, ale projekt doczeka się też misji, które Dexter przyjmie od komputera w laboratorium.

Warto też zobaczyć drugą grę zaprezentowaną w powyższym materiale - kolejny ciekawy twór powstały w Dreams. Autor odwzorował miasteczko Bikini Dolne ze „SpongeBoba Kanciastoportego”.

Pomysłowość twórców w Dreams nie zna granic

Dreams to dostępna tylko na PS4 produkcja, której sednem jest przede wszystkim kreowanie własnych map, światów, opowieści, a nawet - jak w powyższych przypadkach - całych gier.

16 kwietnia gra trafiła do programu wczesnego dostępu na PS4. Data premiery pełnej wersji nie jest znana.

Tagi

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze