Skip to main content

Nie zakładajcie za dużo dodatków do broni w Call of Duty: Modern Warfare 2

Ciekawa analiza jednego z graczy.

Jeden z graczy Call of Duty Modern Warfare 2 zauważył, że zakładanie na broń wszystkich możliwych dodatków nie zawsze jest dobrym pomysłem. Przedstawił wnikliwą analizę swojej teorii.

TheXclusiveAce, bo tak nazywa się twórca, zwrócił uwagę na to, że większość dostępnych modyfikacji broni negatywnie wpływa najważniejsze parametry, czyli szybkość celowania, kontrola odrzutu i stabilność celowania. Nawet jeśli dany dodatek daje więcej bonusów niż kar, to nierzadko pogorszenie tylko tych trzech cech znacznie osłabi użyteczność broni.

- Nawet jeśli spróbujesz zbalansować kary jednych dodatków bonusami z innych, to rzadko kiedy wyjdziesz z tym na plus - zauważył gracz, który jak sam twierdzi, spędził wiele godzin na testowaniu różnych kombinacji uzbrojenia i akcesoriów. Oczywiście w grze są pewne modyfikacje, takie jak chwyt przedni lub większy magazynek, które nie mają żadnych kar lub są one znikome i można ich używać bez negatywnych efektów ubocznych.

Ostatecznie internauta chce uświadomić graczom Modern Warfare 2, szczególnie tym początkującym, że wykorzystanie każdego dostępnego slotu na akcesoria jest złym pomysłem i „zwykle broń sprawuje się lepiej, jeśli zainstalujemy tylko dwie lub trzy modyfikacje”.

Zobacz także