Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Stało się. Robert Makłowicz trafił do Hogwarts Legacy

Czarujący występ.

W Hogwarts Legacy mamy już Shreka i Tomka Lokomotywę, w końcu przyszła więc pora na polski akcent. W sieci pojawiła się fanowska modyfikacja, dodająca do gry jedną z największych gwiazd polskiego internetu - Roberta Makłowicza.

W serwisie NexusMods zadebiutowała modyfikacja o wymownej nazwie „Makłowicz w Hogwarcie”, dzięki której upiększymy korytarze magicznej szkoły portretami słynnego podróżnika.

Mowa nie tylko o zwykłych zdjęciach, ale i krótkich gifach z Makłowiczem w roli głównej. Pojawia się więc m.in. wycinek z popularnego materiału o psiej miłości do koperku, wybuch śmiechu poprzedzony dowcipem o radzieckiej myśli technicznej i krótka gimnastyka w wykonaniu dziennikarza.

Instalacja modyfikacji jest całkiem prosta. Jak czytamy w instrukcji przygotowanej przez Kubeusza - autora projektu - pobrany plik należy przenieść do folderu „Atlas”. Pełna ścieżka do miejsca instalacji wygląda następująco: Hogwarts Legacy\Phoenix\Content\Movies\Atlas.

Hogwarts Legacy okazało się ogromnym placem zabaw dla moderów. Wśród opublikowanych do tej pory modyfikacji znajdziemy oczywiście wspomnianego już Shreka oraz Tomka Lokomotywę. Nie zabrakło też kostiumu Spider-Mana i projektu podmieniającego różdżkę na pistolet Glock.

W serwisie NexusMods pojawiło się także kilka bardziej praktycznych dodatków. Najczęściej pobieranym modem wciąż pozostaje nieoficjalna łatka autorstwa niejakiego Seifunaru, usprawniająca działanie gry na komputerach osobistych.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że użytkownicy PC oraz Xbox Series X/S mogą już pobrać pierwszą popremierową aktualizację, usuwającą szereg błędów i problemów z wydajnością na wymienionych platformach. Patch trafi także na PS5, choć z kilkudniowym opóźnieniem.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze