Skip to main content

Nie Mafia, lecz Borderlands 4. Grę zobaczymy podobno już jutro

Na Summer Game Fest.

Zaplanowany na imprezę Summer Game Fest pokaz sequela „jednej z największych i najbardziej lubianych serii” od 2K dotyczy podobno Borderlands 4 od studia Gearbox.

Takie wieści przekazał nieoficjalnie leaker „Kurakasis”, specjalizujący się dotychczas w ujawnianiu gier w oparciu o bazy danych zarejestrowanych tytułów. Tym razem powołuje się jednak na źródła serwisu eXputer.

Jest też szansa, że gra zostanie oficjalnie zapowiedziana jeszcze przed wydarzeniem, a następnie szerzej pokazana już podczas prezentacji, ale obecnie nie mogę tego potwierdzić” - dodał.

Zobacz na YouTube

Jeśli taka wizja rzeczywistości okaże się być prawdą, może stanowić pewne rozczarowanie zwłaszcza dla graczy, którzy oczekiwali, że 2K pokaże na Summer Game Fest raczej nową Mafię. Po ogłoszeniu planów na ujawnienie „jednej z największych i najbardziej lubianych serii” często wymieniano też BioShock.

Borderlands rzadko było brane pod uwagę. Zapewne dlatego, że nie jest to seria należąca „historycznie” do amerykańskiej korporacji, lecz przejęta dopiero niedawno - w marcu obecnego roku - przez Take-Two za kwotę 460 milionów dolarów.

Summer Game Fest odbędzie się w najbliższy piątek, 7 czerwca. Start o godzinie 23:00 polskiego czasu. Organizujący imprezę Geoff Keighley zapewniał już, by nie oczekiwać zbyt wielu nowości, ale - jak widać - ogłoszeń nie zabraknie.

Zobacz także