Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Neil Druckmann ostrzega przed plotkami. Chodzi o The Last of Us 3?

Prawda i fałsz.

Neil Druckmann złożył graczom noworoczne życzenia i zaapelował jednocześnie, by nie wierzyć we wszystko, co czytamy w sieci. Odniósł się w ten sposób - jak się wydaje - do doniesień na temat The Last of Us 3.

„Szczęśliwego Nowego Roku, ludzie! Jak zawsze, dziękuję za niebywałe wsparcie. Mamy w tym roku sporo świetnych rzeczy i nie możemy doczekać się, by je pokazać” - napisał na Twitterze. „PS. Uważajcie na informacje od »insiderów«. Wiele z nich nie jest prawdą”.

Nie jest do końca jasne, do czego dokładnie odnosi się słynny reżyser ze studia Naughty Dog, które od zawsze przyciąga wszelkiej maści anonimowych informatorów, rzekomo świetnie zaznajomionych z zakulisowymi działaniami firmy.

Możliwe, że Druckmann ma na myśli właśnie plotki z połowy grudnia, gdy niejaki „ViewerAnon” zapewniał - pół żartem, pół serio - że kolejnym projektem dewelopera będzie The Last of Us Part 3. Z drugiej strony, takie posunięcie nie było szczególnie zaskakujące.

Pod koniec grudnia spore zamieszanie w sieci zrobiły także doniesienia magazynu New Yorker, gdzie napisano, że następny tytuł reżysera jest „skonstruowany bardziej na wzór serialu telewizyjnego”. To nie wszystkim przypadło do gustu, a sam zainteresowany starał się później prostować stanowisko. To jednak słowa z oficjalnego wywiadu, a nie coś od „insidera”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Last of Us Part I

PS5, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze