Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us 3 jest w produkcji - twierdzi insider, ale mógł tylko żartować

W żarcie może być ziarnko prawdy.

Nie jest żadną tajemnicą, że pewnego dnia zagramy w The Last of Us Part 3, ale niewykluczone, że stanie się to wcześniej, niż mogłoby się wydawać.

Zaznaczamy, że nie są to potwierdzone informacje ani nawet plotki, tylko czysta spekulacja oparta na żartobliwym wpisie insidera związanego z branżą filmową, a nie grami. ViewerAnon, który ma na swoim koncie sprawdzone przecieki na temat serialu „The Last of Us”, napisał z przymrużeniem oka, że jeśli w ciągu 10 minut nie dostanie przedpremierowego dostępu do wspomnianego serialu, to zdradzi pewną tajemnicę. Dostępu nie dostał.

Cóż, skoro niczego nie oglądam... Następną grą Dr. Uckmanna jest The Last of Us Part 3, które obecnie znajduje się w produkcji w studiu Naughty Dog” - napisał insider w kolejnym poście.

Jest to ewidentnie post o humorystycznym charakterze, jednak istnieje niewielka szansa, że insider rzeczywiście wie coś więcej i wybrał taką formę przecieku, by nieco podroczyć się z odbiorcami. Warto też odnotować, że ViewerAnon jako jeden z pierwszych donosił o istnieniu Crash Bandicoot 4.

Możliwe też, że ViewerAnon po prostu zgaduje, ponieważ Neil Druckman wspominał o grze jeszcze w ubiegłym roku - w podcaście Script Apart mówił o zakończeniu prac nad historią The Last of Us Part 3. Logiczne wydaje się, że od tego czasu prace zdążyły posunąć się przynajmniej do fazy preprodukcji, a może i pełnej produkcji.

Read this next