Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje remaster Need for Speed: Hot Pursuit - twierdzi amerykański dziennikarz

Gorący pościg w nowej oprawie?

Jeff Grubb z amerykańskiego serwisu VentureBeat twierdzi, że Electronic Arts pracuje nad odświeżoną wersją Need for Speed: Hot Pursuit. To podobno jedna z siedmiu gier wydawcy, które w przeciągu roku trafią na Switcha, ale dziennikarz zapewnia, że remaster zadebiutuje też na PC i „konsolach”.

Nie jest jasne, czy premiera ma nastąpić już po wejściu na rynek PS5 i Xbox Series X. Być może Hot Pursuit będzie tytułem cross-genowym, czyli dostępnym na obu generacjach.

Need for Speed: Hot Pursuit spotkał się z ciepłym przyjęciem graczy i krytyków. To pierwsza z dwóch odsłon serii zaprojektowanych przez Criterion. Studio odpowiada też za kolejną, jeszcze nieujawnioną część wyścigowej serii.

Remaster Hot Pursuit byłby kolejną odświeżoną wersją klasyków EA. Firma wydała już remastery Burnout Paradise i kolekcję Command and Conquer, a coraz częściej wspomina się o odnowieniu trylogii Mass Effect.

Źródło: VentureBeat

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły