Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Następny dodatek do Hearthstone postawi na dinozaury - raport

Z wizytą Un'Goro.

Wiele wskazuje na to, że kolejny dodatek do karcianki Hearthstone otrzyma tytuł Lost Secrets of Un'Goro i skupi się na dinozaurach.

Wskazówki na temat nadchodzącego rozszerzenia użytkownicy serwisu społecznościowego Reddit znaleźli w życiorysie aktorki Lani Minelli. Ta - jak sama ujawniła - ma podłożyć głos pod następujące karty: Golakka Crawler, Pterodactyl, Anklesaur, Hydra oraz Brontosaurus.

Bazując na dotychczasowym terminarzu, Hearthstone powinno otrzymać większy dodatek za dwa miesiące, więc wcześniejsze ukończenie prac nad nagraniami wydaje się być logiczne.

Gracze spodziewają się rozszerzenia o rozmiarach przypominających ostatnie - Przedwieczni Bogowie. Wraz z jego debiutem rozpoczęto także rotację kart, których w grze uzbierało się już byt wiele, by wszystkie odpowiednio zbalansować.

Un'Goro Crater w World of Warcraft, rok 2005

Lost Secrets of Un'Goro to oczywiście nawiązanie do lokacji o nazwie Un'Goro Crater, znanej dobrze wszystkim fanom World of Warcraft. Zapomniana i mroczna dżungla obfituje w dinozaury, co świetnie pasuje do rzekomej tematyki dodatku.

Miejsce jest nieco zapomniane także i przez Blizzard, nie oferując nigdy żadnych kluczowych zadań, podziemi czy raidów i tylko jedno, małe osiedle.

Być może właśnie nadchodzące rozszerzenie do Hearthstone rozbuduje nieco historię lokacji, wyjaśniając na przykład tajemnicę samego krateru czy przedziwnych kryształów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze