Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najdziwniejsza gra zeszłego roku dostanie DLC

Tym razem w klimatach horroru.

High on Life, czyli humorystyczna strzelanka od twórcy „Ricka i Morty’ego” Justina Roilanda doczeka się wkrótce pierwszego DLC. Dodatek High on Knife skręca tym razem w klimaty horroru, jednak nie zabraknie wielu humorystycznych akcentów.

Jak wyjaśnili twórcy w oficjalnej zapowiedzi, akcja rozszerzenia rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. „Wszystko było w porządku, dopóki Knifey nie otrzymuje paczki z domu. Nie pytaj, jak i dlaczego Knifey dostaje pocztę, nie bez powodu jest tajemniczy” - mówi dyrektor studia Squanch Games Mike Fridley.

W DLC otrzymamy kolejne lokacje do eksploracji, trafimy na nowych przeciwników i dostaniemy dostęp do dwóch nowych, świadomych broni. Jedną z nich jest Harper, której podkłada głos aktorka komediowa Sarah Sherman, znana z występów w programie Saturday Night Live. Druga to natomiast B.A.L.L., której podkłada głos dyrektor narracji Alec Robbins.

Deweloperzy wyjaśniają, że nie będzie to jednak całkowity horror, a raczej hołd dla gatunku czarnej komedii. „Idealnie, jeśli wywołamy w graczach krzyk co każde trzy śmiechy, ale wciąż dopracowujemy rzeczy, aby zobaczyć, czy uda nam się osiągnąć ten cel” - tłumaczy Robbins dodając, że strach powinien równoważyć elementy humorystyczne.

Na ten moment nie ujawniono daty premiery dodatku, jednak informacja na końcu zwiastuna sugeruje, że będzie on dostępny jedynie do kupienia, nawet dla abonentów usługi Game Pass. Przypomnijmy, że High on Life okazało się ogromnym sukcesem, a w nietypową strzelankę zagrało już ponad 7,5 miliona graczy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

High On Life

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze