Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

High on Life - jak nakarmić Gatliana

Odnawianie ataku specjalnego broni.

W tym miejscu dowiesz się, jak i czym karmić Gatlianów w High on Life, by móc w trakcie walki odnowić natychmiast atak specjalny.

Po użyciu ataku specjalnego – np. Glob Shot Kenny’ego - możesz natychmiast nakarmić Gatliana, by wykorzystać atak specjalny ponownie. Jeśli tego nie zrobisz, umiejętność odnowi się samoczynnie po krótkim czasie. Dotyczy to wszystkich pistoletów.

By nakarmić Gatliana, wciśnij przycisk ataku specjalnego, gdy limit użyć został już wykorzystany (na PC klawisz Q) – w miejscu ikony umiejętności pojawi się koło postępu wskazujące czas do odnowienia ataku.

Wskazówka: każda z broni posiada własny czas odnawiania zdolności. Jeśli zmienisz Gatliana w trakcie walki, kolejny będzie w stanie użyć własnego ataku specjalnego.

Jeśli posiadasz pokarm, umiejętność odnowi się. Do karmienia używane są specjalne rośliny – Gatteralle (1). Obwódka podzielona na 3 segmenty wokół ikony ataku specjalnego wskazuje ilość posiadanych Gatteralli (2). Po skanowaniu, roślinki widoczne są przez ściany – rozglądaj się za niebieskim obrysem skał, na których rosną.

Następnie: High on Life - nóż: jak zdobyć, gdzie znaleźć

Spis treści: High on Life - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: High on Life - wszystkie bronie Gatlians

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze