Skip to main content

„Nadchodzi nowa era Call of Duty”. Modern Warfare 2 z pierwszym teaserem

Wciąż brak gameplayu.

Activision najwyraźniej rozpoczyna kampanię promocyjną Call of Duty: Modern Warfare 2. Firma opublikowała pierwszy, kilkunastosekundowy teaser gry.

Niestety udostępniony na Twitterze materiał nie zdradza żadnych szczegółów na temat projektu. Wideo przedstawia jedynie odsłaniane stopniowo logo powstającej strzelanki, układające się w ciąg znaków MIIN.

Nadchodzi nowa era Call of Duty” - napisano we wpisie towarzyszącym teaserowi, czym zapewne Activision stara się przekonać fanów, że tegoroczna odsłona serii wprowadzi duże i znaczące zmiany. Wciąż nie wiadomo jednak, kiedy odbędzie się prezentacja rozgrywki.

Serwis Polygon zauważył, że w filmie przez chwilę widoczny jest symbol Task Force 141 - międzynarodowej jednostki specjalnej, której członkami gracze kierowali w kampanii fabularnej Modern Warfare 2 z 2009 roku. Niewykluczone więc, że w nowej strzelance oddział też odegra pewną rolę.

W osobnym wpisie Activision wyjaśniło, że fani piszący o produkcji w mediach społecznościowych mogą posługiwać się różnymi nazwami - zarówno z cyframi arabskimi, jak i rzymskimi.

Call of Duty: Modern Warfare 2 ukaże się w tym roku na PC i konsolach, choć dokładna data premiery nie jest znana. W okolicy premiery gry - za którą odpowiada Infinity Ward - pojawi się też nowa wersja darmowego Warzone.

Zobacz także