Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Milion dolarów albo parasolka. Nietypowe zmagania w Fortnite

Zaprasza MrBeast, gwiazda YouTube.

Popularny Youtuber „MrBeast” pojawił się w Fortnite, by zaoferować wyzwanie, w ramach którego do wygrania będzie 1 milion dolarów. Jeśli się nie uda, pozostają nagrody pocieszenia - parasolki.

Już dzisiaj w grze pojawiła się wyspa o nazwie „Wyzwanie ekstremalnego przetrwania MrBeasta”. Można trenować, ponieważ właśnie tutaj - 17 grudnia o godzinie 18:00 - odbędzie się konkursowa akcja. Gracze muszą unikać zagrożeń, zbierać monety i wykonywać zadania, by zdobywać punkty.

Wyspa będzie w sobotę aktywna od godz. 18:00 do 21:00. W tym czasie rozegramy dowolną liczbę meczów, a po zakończeniu wyzwania wynik najlepszej potyczki (czyli tej, w której zdobędziemy najwięcej punktów) zdecyduje o miejscu w klasyfikacji. Gracz z największą liczbą punktów otrzyma 1 milion dolarów.

„Jednak zwycięzcą można zostać również bez zdobywania najwyższego wyniku” - zapewnia Epic. Po zakończeniu turnieju, 100 tysięcy najlepszych użytkowników (czyli tych z najwyższymi wynikami) otrzyma złotą parasolkę - „Parasol Beast”.

Nagroda pocieszenia

Dla bezpieczeństwa, do udziału w turnieju wymagane jest konto Epic (w celu zliczenia punktów z wyzwania) na poziomie 15 lub wyższym, z włączonym i zweryfikowanym uwierzytelnianiem dwuskładnikowym.

Już teraz na nowej wyspie można trenować i kończyć wyzwania. Za pokonanie jednego otrzymamy graffiti MrBeast Gaming, a za drugie - ekran wczytywania „Gry survivalowe MrBeasta”. Oba zadania będą dostępne do 5 stycznia. We wbudowanym sklepie są też stroje MrBeast i MrBeast6000.

Read this next