Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Might & Magic powróci jako "gra AAA". Ubisoft szuka pracowników

Projekt z Szanghaju.

Ogłoszenie o pracę opublikowane przez Ubisoft ujawnia, że francuska korporacja planuje powrót serii Might & Magic, w wysokobudżetowym wydaniu.

Anons dotyczy stanowiska starszego menedżera marki, który w dziale firmy w Szanghaju zająłby się „nową grą AAA Might & Magic”.

„Dołącz do ambitnego zespołu i pomóż wymyślić na nowo jedną z największych licencji fantasy w historii gier wideo - czytamy w opisie, na który zwrócił uwagę serwis VGC.

Might and Magic faktycznie stanowi wyjątkowo zasłużony cykl, rozpoczęty jeszcze w 1986 roku. Ostatnie dekady nie były jednak zbyt szczęśliwe, a ostatnia „duża” odsłona to chłodno przyjęte Might & Magic X: Legacy z 2014 roku, z wyłączonymi już serwerami.

Podstawowe założenia serii to elementy RPG, świat fantasy w średniowiecznym wydaniu oraz widok z perspektywy pierwszej osoby, z postaciami reprezentującymi różne klasy i przemierzającymi przeróżne podziemia - i nie tylko.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze