Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Microsoft Flight Simulator kontra rzeczywistość - lądowanie samolotu w Warszawie

Porównanie świata wirtualnego i prawdziwego.

  • Pojawiło się porównanie lądowania w Warszawie w Microsoft Flight Simulator i rzeczywistości
  • Uwagę zwraca odwzorowanie cyfrowego terenu

Prowadzony w serwisie YouTube kanał Sim vs Real opublikował nagranie, które porównuje lądowanie samolotem na lotnisku Chopina w Warszawie w Microsoft Flight Simulator i rzeczywistości.

Sceny pochodzące zarówno z gry, jak i prawdziwego świata prezentują lot Airbusem A320. To jednak nie wszystko, ponieważ autor filmu ukazał ujęcia z perspektywy identycznych kamer, z których obrazy niemalże idealnie zsynchronizował.

Materiał wskazuje, że Microsoft Flight Simulator bardzo dobrze odwzorował okolice warszawskiego lotniska. Są oczywiście nieznaczne różnice, ale niewielkie i cyfrowy teren w większości pokrywa się z rzeczywistym odpowiednikiem.

Produkcja wydana przez koncern z Redmond na razie dostępna jest tylko na PC, ale niedawno poinformowano, że tytuł latem bieżącego roku pojawi się również na Xbox Series X/S.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze