Skip to main content

Metal: Hellsinger w rytmie disco polo - jeśli zechcemy. Narzędzia moderskie już dostępne

Coś dla miłośników innych gatunków muzycznych.

Metal: Hellsinger to rytmiczna strzelanka ze świetną ścieżką dźwiękową. Jeżeli jednak ktoś nie przepada za metalem, to może teraz dodać do gry własne utwory.

Twórcy wydali oficjalne narzędzia moderskie dla wersji PC gry Metal: Hellsinger. Na trailerze słyszymy co prawda przykład zmiany soundtracku na jazzowy, ale zupełnie nic nie stoi na przeszkodzie, by hordy piekieł pokonywać w rytm uwertury h-moll, opus 26 Feliksa Mendelssohna, a nawet przebojów Zenka Martyniuka.

Po wgraniu własnych utworów gra dostosuje wszystkie systemy do rytmu, więc bez problemu będzie można wykręcać wyniki do swoich ulubionych piosenek, jakby od premiery były częścią Metal: Hellsinger. Co więcej, do korzystania z narzędzi moderskich wystarczy wersja gry z Game Pass, a nawet demo ze Steama.

Wymagana jest też kopia FMOD Studio, którą na szczęście można po rejestracji pobrać za darmo ze strony producenta. Następnie przechodzimy na stronę Metal: Hellsinger i ściagamy narzędzia z zakładki „modding”. Warto też zapoznać się z krótkim tutorialem, który tłumaczy, co i jak. Muzyka powinna być w formacie WAV - co prawda MP3 również zadziała, ale nie jest rekomendowane przez deweloperów.

Zobacz także