Skip to main content

Game Pass dostanie kolejną świetną grę. Metal: Hellsinger z wysokimi ocenami w recenzjach

Premiera coraz bliżej.

Ciekawie zapowiadająca się strzelanka rytmiczna Metal: Hellsinger zadebiutuje już w najbliższy czwartek. W sieci pojawiły się pierwsze recenzje, które są w większości pozytywne.

Poniżej wybrane oceny gry Metal: Hellsinger.

Recenzenci chwalą głównie świetną ścieżkę dźwiękową. Redaktor serwisu WorthPlaying stwierdził, że „muzyka jest dobra do tego stopnia, że OST warto byłoby wydać samodzielnie”.

„Metal: Hellsinger to gra godna polecenia - muzyka jest świetna, naprawdę dobrze się w to gra i wygląda świetnie. Jedynym prawdziwym zastrzeżeniem do tego wszystkiego jest fakt, że jeśli nie jesteś fanem muzyki metalowej, to Metal: Hellsinger może nie zaoferować ci zbyt wiele” - potwierdza serwis GamingBolt.

„Metal Hellsinger to rytmiczny FPS, który ma swoje korzenie w typowym obrazie heavy metalu. Oferuje graczom adrenalinę, zabawę i ekscytujące wrażenia. Ścieżka dźwiękowa, skomponowana przez światowej sławy artystów metalowych, jest główną atrakcją pakietu i pozostanie pod skórą przez kilka tygodni po zagraniu w grę” - czytamy w recenzji włoskiego oddziału Eurogamera.

Mniej przychylne opinie dotyczą raczej historii i projektu niż samej rozgrywki. „Metal Hellsinger jest czymś wyjątkowym, choć jest zepsute przez nieciekawą historię i powtarzalny design” - czytamy na PressStart Australia.

„Jeśli Doom jest jam session, które daje graczom pole do improwizacji, Metal: Hellsinger jest recitalem w szkole średniej - trzeba trzymać się nut” - kwituje redaktor Digital Trends.

Metal: Hellsinger zadebiutuje 15 września. Gra dostępna będzie na PC (Steam) oraz konsolach PS5 i Xbox. Gra w dniu premiery pojawi się w abonamencie Xbox Game Pass. Na wzystkich platformach dostępne jest też bezpłatne demo.

Zobacz także