Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Merkury i Ozyrys w pierwszym DLC do Destiny 2 - raport

Dodatek większy niż The Dark Below.

Pierwsze rozszerzenie strzelanki Destiny 2 zadebiutuje w grudniu - informuje serwis Kotaku powołując się na zaufane źródła związane ze studiem Bungie.

Dodatek The Curse of Osiris skupi się na postaci tytułowego Ozyrysa - wygnańca i czarnoksiężnika, który przebywa na planecie Merkury. Właśnie ten świat mają odwiedzić gracze w DLC.

Już w kwietniu w sieci pojawiła się grafika promująca przepustkę sezonową Destiny 2. Logo jednego z DLC wyraźnie sugerowało, że będziemy mieć do czynienia z Ozyrysem.

Twórcy mają wprowadzić między innymi nową strefę patrolową na wymienionej planecie. Powróci także obszar The Lighthouse - w pierwszej części dostępny wyłącznie dla najlepszych uczestników wyzwania Trials of Osiris.

Zobacz także: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Co najważniejsze, pierwsze DLC ma być znacznie większe niż The Dark Below - pierwszy dodatek do oryginalnego Destiny, który rozczarował wielu użytkowników.

The Lighthouse z pierwszego Destiny - strefa dostępna dla nielicznych

Deweloperzy z Bungie zapewniali już w przeszłości, że Destiny 2 będzie otrzymywać dodatki oferujące dużo istotnej zawartości. Nie zabraknie też darmowych aktualizacji.

Destiny 2 debiutuje 6 września na PS4 i Xbox One, a 24 października na PC. Nie wiadomo jeszcze, czy DLC będą ukazywać się jednocześnie na wszystkich platformach.

Komentarze