Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Medieval Dynasty - żubr: lokalizacja żubrów

Gdzie zapolować na żubry, wskazówki.

Żubry to największe - obok niedźwiedzi - zwierzęta, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć w Medieval Dynasty. Jest to jedyna zwierzyna łowna w grze, która pozwala pozyskać jednocześnie Skóry i Futra (razem z Mięsem), zlokalizowanie jej nie jest jednak proste. W tym rozdziale przedstawiamy miejsce, w którym znajdziesz te zwierzęta i porady dotyczące polowania na nie.

Żubry znajdziesz wewnątrz gęsto zarośniętych lasów, szczególnie w pobliżu wodopojów. Dobrym miejscem, które dodatkowo znajduje się niedaleko strefy, w której rozpoczynasz rozgrywkę, jest okolica jeziora na wschód od wioski Denica (1).

Znajdziesz tutaj jednego żubra (2), jednak bądź ostrożny - zwierzęta te prawie zawsze podróżują w parach. Żubry generalnie pozostają neutralne do momentu, aż za bardzo się do nich zbliżysz bądź je zaatakujesz - wtedy rzucą się do szarży na ciebie.

Choć są stosunkowo powolne, zadają bardzo dotkliwe obrażenia. Z tego powodu zawsze walcz z nimi na odległość - czy to przy pomocy włóczni czy strzał. By zabić żubra musisz trafić go nawet 7 razy w korpus - 2-3 jeśli uda ci się za każdym razem uderzyć w głowę.

Z każdego żubra zbierzesz 6 sztuk Mięsa, 3 sztuki Skóry i 4 sztuki Futra. Czyni ich to bardzo dobrym źródłem surowców i jedynym, z którego zdobędziesz jednocześnie Skórę i Futro.

Następnie: Medieval Dynasty - najlepsze miejsca do budowy wioski

Spis treści: Medieval Dynasty - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Medieval Dynasty - dzik: gdzie są dziki

Komentarze