Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Medieval Dynasty - dzik: gdzie są dziki

Miejsca polowania na dziki, porady dotyczące walki.

Dziki stanowią kolejną grupę zwierzyny w Medieval Dynasty, którą podczas rozgrywki możesz upolować. Są dobrym źródłem Mięsa i Skóry, choć w trakcie polowania trzeba być ostrożnym, gdyż zwierzęta te są agresywne. W tym rozdziale przedstawiamy miejsce, w którym znaleźć można dziki i na nie zapolować.

Tak jak inne zwierzęta łowne - za wyjątkiem żubrów i niedźwiedzi - dziki nie mają ściśle określonych miejsc, w których mogą wystąpić. Natrafisz na nie wszędzie tam, gdzie znajduje się duża ilość drzew. Są jednak miejsca, które te zwierzęta wyjątkowo sobie upatrzyły. Jednym z nich są moczary w północno-wschodniej części mapy (1).

W tym miejscu znajdziesz 4-5 dzików, w niewielkich odległościach od siebie. Bądź ostrożny, gdyż dziki (2) są dość agresywne i mogą rzucić się na ciebie nawet z odległości kilkunastu metrów. Do polowania jak zwykle wykorzystaj broń dystansową - włócznie bądź strzały. W przypadku dzików konieczne są 2-3 trafienia w korpus - bądź jedno w głowę - by powalić zwierzę.

Dziki są dobrym źródłem Mięsa i Skóry - ich oskórowanie pozwoli ci zdobyć odpowiednio 4 Mięsa i 2 Skóry. Po zabiciu tych zwierząt wróć na miejsce za kilka dni, by móc ponownie na nie zapolować.

Następnie: Medieval Dynasty - żubr: lokalizacja żubrów

Spis treści: Medieval Dynasty - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Medieval Dynasty - lis: gdzie znaleźć lisy

Komentarze