Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Neo Plus oficjalnie kończy działalność

Gulash: „Będę się starał, żeby N+ w jakiejś formie powróciło”.

„Niestety, kolejny numer NEOplus nie ukaże się” - napisał Marcin Górecki, redaktor naczelny magazynu. Informację opublikowano na portalu Neogo, związanym z czasopismem.

„Bardzo dziękuję za lata, które spędziliśmy razem ekscytując się nowymi konsolami, grami i zawirowaniami, w które obfituje ta najwspanialsza z branż. Praca nad kolejnymi numerami NEOplus była zawsze pełna wyzwań, ale też i pasjonująca, a Wasze komentarze - także te krytyczne - czytane i zawsze brane pod uwagę. Staraliśmy się tworzyć taki magazyn, jaki sami chcielibyśmy czytać” - podsumowuje lata działalności popularny „Gulash”.

Od dłuższego czasu pojawiały się plotki, że przyszłość czasopisma jest zagrożona - w zeszłym roku nie ukazało się kilka numerów miesięcznika. „Jeśli wszystko ułoży się pomyślnie, będę się starał, żeby N+ w jakiejś formie powróciło” - czytamy na Neogo. „A Wy trzymajcie kciuki, naturalnie jeśli macie ochotę” - dodaje Górecki.

Magazyn Neo Plus ukazywał się od 1998 roku, redaktorem naczelnym od samego początku był właśnie Marcin Górecki, wcześniej współpracujący m.in. z NEO i Secret Service. Czasopismo skierowane było do graczy konsolowych, a jego główną konkurencję w ostatnich latach stanowiło PSX Extreme.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły