Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Orbit - nowy trailer

Niezależna gra platformowa o samotnym astronaucie.

Studio Pixelnauts opublikowało nowy zwiastun swojej platformówki Lost Orbit, prezentujący fragmenty rozgrywki. Całość komentowana jest przez tajemniczego narratora, obserwującego poczynania głównego bohatera - Harrisona.

Statek wspomnianej postaci ulega uszkodzeniu, a zadaniem graczy jest przeprowadzenie Harrisona przez asteroidy, stacje kosmiczne i inne ciała niebieskie, wykorzystując siłę grawitacji do budowania prędkości, omijając przy tym czarne dziury. W toku rozgrywki znajdziemy dowody na większy spisek i spotkamy niebezpieczną rasę kosmitów.

Twórcy ze studia Pixelnauts przygotowują trzy tryby: kampanię, pojedyncze wyzwania i opcję „nieskończonej” rozgrywki. Rozdziały historii rozgrywają się w czterech systemach z różnorodnymi charakterystykami.

Premierę planowano początkowo na koniec tego roku, ale teraz mówi się o lecie 2014 r. Gra ukaże się na PC, iOS i Androida.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze