Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Logiczne The Talos Principle ukaże się na PS4 w październiku

Filozoficzne zagadki.

Gra logiczna The Talos Principle zadebiutuje 13 października na PlayStation 4. Gracze z Europy poczekają zapewne jeden dzień dłużej.

Zbieranie kształtów z Tetrisa jeszcze nigdy nie było takie fascynujące

Nowe wydanie otrzymało tytuł The Talos Principle: Deluxe Edition, ponieważ uwzględnia także wydany już na PC dodatek Road to Gehenna. Produkcja ukaże się w dystrybucji cyfrowej oraz pudełkowej - za tą drugą odpowiada Bandai Namco.

W grze wcielamy się w istotę zbudowaną przez sztuczną inteligencję, a naszym zadaniem jest rozwiązanie 120 zagadek logicznych, umieszczonych w ruinach starożytnej cywilizacji.

Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a całość bazuje na autorskim silniku graficznym Serious Engine 4. Scenariusz - z wyraźnie filozoficznym zacięciem - napisał Tom Jubert, odpowiedzialny wcześniej między innymi za fabułę FTL oraz The Swapper.

„The Talos Principle to fantastyczna, poruszająca dojrzałe tematy produkcja. Zaskakuje tym bardziej, że wyszła spod rąk projektantów serii Serious Sam” - napisał w recenzji Artur.

Cover image for YouTube video

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Talos Principle

Android, PS4, Xbox One, PC, Mac

Powiązane tematy
PS4
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze