Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Logiczne The Talos Principle otrzyma 23 lipca spory dodatek

Cztery rozdziały zagadek.

Firma wydawnicza Devolver Digital ogłosiła, że udana gra logiczna The Talos Principle wzbogaci się 23 lipca o spory dodatek - Road to Gehenna.

Rozszerzenie trafi na PC (Windows, Mac, Linux), oferując cztery kolejne rozdziały pełne zagadek do rozwiązania. Nie podano ceny.

Wrócimy do symulacji Uriel, by uratować zagubione tutaj dusze. Fabułę napisali twórcy scenariusza do bazowej gry - Tom Jubert i Jonas Kyratzes.

„Oryginalny plan zakładał podzielenie The Talos Principle: Road to Gehenna na sto dodatków po 5 dolarów każdy, ale wydział etyki w Devolver Digital odradził takie podejście” - czytamy w informacji prasowej.

Tytuł dostępny jest obecnie w wersji Steam i Android, a w planach na ten rok jest jeszcze konwersja na PlayStation 4.

„The Talos Principle to fantastyczna, poruszająca dojrzałe tematy produkcja. Zaskakuje tym bardziej, że wyszła spod rąk projektantów serii Serious Sam” - napisał w recenzji Artur.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze