Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Misja: Finał

Rozdział X, w którym czeka nas ostatnie zadanie do wykonania.

Aby rozpocząć tę misję rusz przed siebie eliminując kolejne grupy szturmowców. Na końcu drogi dotrzesz do pojazdu, do którego wskocz dwójką bohaterów. Następnie zacznij lecieć w prawo, w stronę znajdującego się przed wami lasu.

Po dotarciu na miejsce opuść pojazd, przeskocz przez powalone drzewo i rusz przed siebie, aż do miejsca, gdzie będziesz mógł rozpocząć misję.

Bombardowanie oscylatora

Finałowa misja rozpocznie się w trakcie ataku na oscylator. Kierując statkiem bojowym rozpraw się z nadlatującymi maszynami przeciwnika (obrazek powyżej), których musisz w sumie strącić 15.

W drugiej części walki wlecisz do środka bazy - leć wzdłuż korytarza eliminując kolejne cele i unikając przeszkód (obrazek powyżej), a zwłaszcza próbujących usiąść ci na ogonie myśliwców.

W końcu dotrzesz do miejsca przeznaczenia, a myśliwiec zacznie latać wokół lokacji. Skup się na ostrzeliwaniu czerwonych przewodów (obrazek powyżej) paliwowych. Kiedy zniszczysz je wszystkie (wskaźnik osiągnie 100%) dojdzie do eksplozji, po której czeka cię kolejna część zadania.

Starcie na Starkillerze

Tym razem wcielisz się w Finna, który musi stawić czoło Kylo Renowi. Atakowanie go nie ma większego sensu, ponieważ przeciwnik odbije wszystkie ciosy. Zamiast tego przesuwaj się po arenie czekając, aż rywal się na ciebie rzuci. Wciśnij wtedy klawisz, który pojawi się na ekranie (obrazek powyżej), a potem wciskaj następny tak długo, aż zranisz przeciwnika. Po zadaniu ciosu kontynuuj tę taktykę.

Kiedy Kylo złapie Finna w czerwone pole mocy przełącz się na Rey. Załatw okolicznych szturmowców i zacznij kierować się w prawo. Przejdź przez zniszczone drzewo, a z klocków z lewej strony stwórz karabin (obrazek powyżej), który ostrzela przeciwnika. Wróć do Finna i ponownie czekaj na cios rywala, po którym wyprowadź kontratak.

Po animowanej scence przejmiesz kontrolę nad Rey. Wciskaj klawisz widoczny na ekranie tak długo, aż dziewczyna użyje mocy na mieczu (obrazek powyżej) leżącym na ziemi.

W kolejnej fazie walki ponownie wyczekuj na ataki rywala. Następnie blokuj je i wyprowadzaj ciosy, kiedy będzie stał ogłuszony (obrazek powyżej).

Kiedy po dwóch takich atakach Kylo użyje mocy na Rey przełącz się na Finna i skorzystaj z haka na drzewie (obrazek powyżej), po czym pociągnij go tak, żeby spadł na głowę oponenta. Następnie przejdź dwójką bohaterów w prawo i przepchnijcie wspólnie śnieżną kulę.

Po krótkiej animacji zacznij skakać i rób to tak długo, aż wylądujesz na stałym lądzie. Podejdź w górę i wskocz na górę Reyą korzystając z podwójnej ściany (obrazek powyżej), natomiast u Finna użyj haka z prawej strony.

Na samym końcu podbiegnij do Kylo Rena czekającego na ciebie na górze ekranu, po czym zacznij wciskać klawisz widoczny na ekranie (obrazek powyżej). Kiedy przeciwnik padnie powtórz sekwencję, co finalnie zakończy pojedynek.


Następnie: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Misja: Wyspa Luke'a

Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, Nintendo Wii U, PC, Nintendo 3DS

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.
Komentarze