Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Misja: Wyspa Luke'a

Epilog, w którym odnajdujemy poszukiwanego rycerza Jedi.

Po pokonaniu Kylo Rena wrócisz na lotnisko, gdzie ponownie zacznij podążać za niebieskimi monetami. Skręć w lewo i rusz przed siebie w stronę czekającego na pasie statku. Kiedy się do niego zbliżysz automatycznie rozpocznie się epilog.

Po wylądowaniu udaj się w prawo i wejdź na rozpędzającą platformę Rey. Po przeskoczeniu na drugi brzeg podejdź do miejsca z latającymi symbolami i przy pomocy lornetki zlokalizuj punkt na skale z lewej (obrazek powyżej).

Strzel w tarczę z pistoletu, co spowoduje, że stworzysz przejście dla Chewbakki. Wejdź na szczyt schodów z prawej i pociągnij Chewim dwa uchwyty. Z klocków stwórz kolejne uchwyty z lewej i je również pociągnij, dzięki czemu wysuniesz schody z lewej (obrazek powyżej).

Wejdź po nich na górę Rey, po czym rzuć kijem w otwór na ścianie i przeskocz na prawą stronę. Spróbuj zepchnąć na dół kontener z lewej. Kiedy okaże się to niemożliwe, wróć do Chewbakki, zniszcz uchwyty, a z klocków zbuduj ciężarek na ścianie z prawej (obrazek powyżej). Dzięki temu będziesz mógł zrzucić pojemnik na dół.

Z klocków stwórz małe filary, po których bohaterowie wdrapią się na górę z prawej strony. Następnie strzel w tarczę na górze z prawej (obrazek powyżej), a z klocków stwórz uchwyty, którą jak zwykle pociągnij Chewim.

Z klocków zbuduj schody i rusza ścieżką w górę. Na końcu znów pociągnij Chewbakką drążki, po czym zeskocz na dół Rey (obrazek powyżej) i zacznij kierować się w prawo korzystając z drążków, gzymsu i elementów do chwytania.

Po wejściu na górę udaj się w lewo i zniszcz okoliczne przedmioty, z których wybuduj kołowrót. Wbij w niego kij i przestaw w dół i w lewo (obrazek powyżej), co spowoduje odblokowanie drogi.

Przejdź w prawo i w parze z drugim bohaterem przepchnij w prawo ogromny głaz. Przejdź nad przepaścią po kładce, po czym Chewbakką pociągnij drążki, które wysuną schody (obrazek powyżej).

Wskocz na górę Rey, przejdź na schody z prawej, a potem kieruj się cały czas w górę, aż dotrzesz do poszukiwanej postaci (obrazek powyżej) stojącej na końcu drogi.


Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze

More On LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Najnowsze artykuły