Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Left 4 Dead 2 otrzyma nową aktualizację - 11 lat po premierze

Z treściami stworzonymi przez fanów.

  • Fani stworzyli nową zawartość do gry sprzed 11 lat
  • Aktualizacja ukaże się wkrótce

Left 4 Dead 2 ukazało się niespełna 11 lat temu, ale gra jest nadal rozwijana. Valve poinformowało, że wkrótce opublikuje nową aktualizację projektu o nazwie The Last Stand, choć dokładny termin publikacji nie jest znany.

Darmowy dodatek wprowadzi zawartość opracowaną nie przez autorów produkcji, a grupę fanów. Nie ujawniono jednak szczegółów na temat elementów, które wprowadzi rozszerzenie.

Cover image for YouTube videoLeft 4 Dead 2 - The Last Stand Update [Official Teaser #1]

Na razie opublikowano teaser, który przedstawia mroczną lokację na wybrzeżu z drewnianą chatką i latarnią morską. Ta ostatnia wraz z tytułem aktualizacji sugerują, że do gry może trafić odświeżona wersja mapy The Last Stand z pierwszej odsłony cyklu.

„Minęło wiele lat od pierwszego uderzenia infekcji. Cisza radiowa, żadnych oznak życia, nic poza ledwie tlącą się nadzieją… CEDA nas nie uratuje. Ale jest nadzieja! Kilka odważnych dusz kontynuuje walkę wbrew przeciwnościom i wkrótce wszyscy skorzystamy z ich uporu” - napisano na oficjalnej stronie gry, odnosząc się zapewne do działań fanów.

Left 4 Dead 2 nastawione jest na kooperację

To nie pierwszy raz, gdy Valve wydaje treści przygotowane przez graczy jako element oficjalnej aktualizacji. Kilka lat temu firma udostępniła dodatkową zawartość do Team Fortress 2 - stworzoną właśnie przez społeczność.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Valve

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Left 4 Dead 2

Xbox 360, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze