Skip to main content

Dying Light otrzyma zawartość z Left 4 Dead 2

Aktualizacja: poznaliśmy szczegóły.

Aktualizacja: Techland przedstawił szczegóły crossovera Dying Light z Left 4 Dead 2. Opublikowano też zwiastun. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-28 października.

Gracze spotkają w tym czasie bardziej „ruchliwe” hordy zombie, ale otrzymają też więcej oręża w skrzynkach. Do tego trzy bronie z Left 4 Dead 2 - gitara elektryczna, patelnia i kij golfowy. Odpowiednie schematy znajdziemy w darmowym DLC, ale najlepsze odmiany przedmiotów są dostępne tylko podczas eventu - za ukończenie wyzwań.

Zobacz na YouTube

Oryginalna wiadomość: Techland zapowiedział crossover Dying Light z Left 4 Dead 2 - to znaczy, że do świata polskiej gry trafią elementy kooperacyjnego hitu od Valve.

Nie ujawniono jednak szczegółów, a więc nie wiadomo, czy chodzi o nowych bohaterów czy może o lokacje. Na grafice widać jedynie nowe rodzaje broni, choćby charakterystyczną gitarę, której można używać w L4D2.

Być może chodzi też o wprowadzenie przeciwników z Left 4 Dead. Niektórzy fani spekulują, że Techland może dokładnie odtworzyć kooperacyjne misje stworzone lata temu przez Valve.

Obydwie produkcje łączy przede wszystkim tematyka, kamera FPP oraz nastawienie na kooperacyjne zwalczanie zombie. W Left 4 Dead 2 zabrakło jednak parkouru.

Może skórki bohaterów z L4D2?

Obecnie Techland pracuje nad Dying Light 2. Produkcja kładzie większy nacisk na fabułę, narrację i wybory, które wpłyną na przebieg wydarzeń i wygląd świata. Premiera w 2020 roku.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie zawartość z Left 4 Dead 2 trafi do Dying Light.

Następnie: Internet śmieje się z błędów w WWE 2K20

Zobacz także