Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Landlord's Super to gra, w której można upić się i budować domy

Nietypowy symulator budowniczego.

Greg Pryjmachuk, który prowadzi jednoosobowe studio MinskWorks, zapowiedział Landlord's Super - symulator budowniczego. Gra pozwoli budować domy w stanie upojenia alkoholowego.

Akcję osadzono w latach 80. ubiegłego wieku na terenie fikcyjnego wybrzeża Zachodniego Berklands. Wcielimy się w robotnika zajmującego się wznoszeniem budynków - każdą ścianę postawimy jednak cegła po cegle, podobnie z dachem. Wcześniej staniemy przed koniecznością przygotowania surowców, rozrabiając cement.

Co ciekawe, Pryjmachuk przekonuje, że podczas zabawy pojawi się możliwość upicia bohatera i budowania pod wpływem alkoholu. Nie wiadomo jednak, jak mechanizm dokładnie funkcjonuje, a działania systemu nie prezentuje też opublikowany trailer.

Autor podkreśla, że kluczem do skonstruowania idealnego domu jest staranne planowanie kolejnych kroków. Przeszkodzić mogą jednak pogoda, nieprzewidziane wydarzenia i interwencja związku zawodowego. „Czasami lepiej udać się do pubu niż ryzykować pracę na deszczu” - twierdzi.

Tytuł przedstawi wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby, a przemierzając Zachodnie Berklands natrafimy na „zróżnicowane postacie”, z którymi wejdziemy w interakcję. Deweloper zaznacza, że produkcja jest „szczerym wglądem w angielską kulturę”.

Wizyta na budowie

Landlord's Super nie ma na razie wyznaczonej daty premiery, ale gra zmierza na PC.

Źródła: Steam

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze