Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lakier do paznokci Halo Infinite działa tylko... w Forza Horizon 5

Spore zamieszanie z promocją.

Miłośnicy Halo Infinite kupili limitowaną edycję lakierów do paznokci w celu odblokowania specjalnej skórki w grze, lecz szybko okazało się, że kody działają na razie tylko w... Forza Horizon 5.

O inicjatywie informowaliśmy w styczniu. Microsoft podjął współpracę z firmą OPI, szykując wspólnie linię lakierów do paznokci oraz korespondujących dodatków DLC i padów.

W wybranych sklepach zakup miał przełożyć się na bonus w postaci DLC. Aktywowane kodem rozszerzenie odblokowuje korespondujący kolor pancerza w Halo Infinite oraz karoserii auta w Forza Horizon 5. Tak przynajmniej napisano w pierwszej informacji prasowej.

Jak się teraz okazało, warunki promocji wyjaśniono mało precyzyjnie. Pierwsza partia lakierów faktycznie zawiera kody na DLC, ale wyłącznie do Forzy.

Skórki do Halo Infinite faktycznie się pojawią, ale dopiero później w tym miesiącu. W USA sprzedawać będzie je tylko Amazon, a poza Stanami Zjednoczonymi - wybrane sklepy.

Jak informuje serwis Kotaku, firma OPI dopiero teraz - po zamieszaniu - zaktualizowała warunki promocji na stronie internetowej.

To nie koniec problemów, ponieważ kolejnym zastrzeżeniem dla kupujących może być fakt, że odpowiednich skórek nie ma jeszcze w Halo Infinite. Pojawią się dopiero w kolejnej aktualizacji.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły