Skip to main content

Kupiłeś limitowaną edycję Xbox One X z Cyberpunk 2077? W planach jest zwrot pieniądzy za brak dodatku

Nietypowa sytuacja.

Osoby, które kupiły Xbox One X w limitowanej wersji z obudową w stylu Cyberpunk 2077 otrzymają zwrot części pieniędzy. W ramach pakietu obiecywano bowiem rozszerzenie do gry, lecz to ominie konsole poprzedniej generacji.

„Microsoft Xbox One X - Cyberpunk 2077 Limited Edition” - jak brzmi pełna nazwa - obejmował także specjalne malowanie pada oraz 1 TB pamięci. Co kluczowe w opisywanej sytuacji, ofertę uzupełniono „przyszłym pierwszym rozszerzeniem”. Jak dowiedzieliśmy się we wtorek, dodatek będzie tylko jeden i nosi tytuł Phantom Liberty.

Konsolę sprzedawano jeszcze przed premierą samego Cyberpunk 2077 (także zawartego w zestawie). Już po 10 grudnia 2020 roku na jaw wyszło sporo problemów z produkcją, związanych w dużej mierze właśnie z działaniem na sprzęcie poprzedniej generacji. Stąd zapewne decyzja o porzuceniu dalszego wsparcia Xbox One i PlayStation 4, by skupić się tylko na PC i obecnej generacji.

„Ważne: posiadacze zestawu z Limitowaną konsolą Xbox One X - Cyberpunk 2077 otrzymają zwrot kosztów rozszerzenia w postaci kredytów ze sklepu Microsoft Store. Szczegóły podamy wkrótce” - dopisano w oficjalnym komunikacie.

Zobacz także