Skip to main content

Dziś duży patch Cyberpunk 2077 - zmiana strojów, cross-save oraz Roach Race

A także przedmioty z anime.

Cyberpunk 2077 otrzymał dzisiaj dużą aktualizację, wprowadzającą między innymi system transmogryfikacji, a więc możliwość swobodnego zmieniania wyglądu noszonych przez V ubrań.

Patch 1.6 to również system cross-save (przenoszenie zapisów pomiędzy różnymi wersjami sprzętowymi), kotek Nibbles w trybie fotograficznym, tryb wydajności na Xbox Series S (do 60 FPS) oraz... mini-gra Roach Race (Wyścig Płotki), która powinna pojawić się w automatach w Night City. Do tego promocja anime „Edgerunners”, w postaci kilku elementów wyposażenia - jest kurtka i strzelba.

Są też trzy kontrakty dla fixera, sześć broni, a także „dodano więcej sekretów, które gracze mogą odkryć w Night City”. Brzmi tajemniczo. Najbardziej wyczekiwany jest zapewne „transmog”, o którym wspominano jeszcze w 2020 roku. To możliwość zachowania statystyk z jednej części stroju, przy wybraniu wyglądu innego dowolnego elementu garderoby.

„Możesz stworzyć do sześciu zestawów ubrań, wykorzystując posiadane części garderoby. Dostęp do szafy uzyskasz w każdym z mieszkań i kryjówek V. Możesz przełączać części garderoby w panelu ekwipunku” - czytamy w opisie na oficjalnej stronie, gdzie znaleźć można kompletną listę zmian i nowości.

Jak podano podczas oficjalnej transmisji, wraz z aktualizacją 1.6 studio CD Projekt kończy wsparcie Cyberpunk 2077 na PS4 i Xbox One, które dostanie już tylko mniejsze, techniczne łatki. W planach na przyszłość dla pozostałych urządzeń są za to kolejne duże aktualizacje, w tym gruntowne odświeżenie działań policji i walk z wnętrz pojazdów.

Zobacz także