Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kultowa Elasto Mania powraca - w przyszłym tygodniu premiera remastera

Zręcznościowa jazda na motorze.

Starsi gracze zapewne pamiętają Elasto Manię - zręcznościową grę o jeździe na motocyklu, cieszącą się szczególną popularnością na lekcjach informatyki. Wkrótce kultowy tytuł doczeka się remastera, który trafi też na konsole.

Twórcy produkcji poinformowali, że odświeżona wersja ukaże się w najbliższą środę, 26 stycznia. Pozycja pojawi się na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch. Na komputerach przewidziano darmowy upgrade dla posiadaczy oryginału na Steamie.

Nowe wydanie słynnej produkcji zaoferuje odnowioną grafikę, trzy dodatkowe poziomy od jednego z fanów (w przyszłości pojawią się kolejne), obsługę osiągnięć oraz sieciowe i lokalne rankingi. Do tego tryb zabawy na podzielonym ekranie przy jednym urządzeniu.

Wyskoki w Elasto Manii są na porządku dziennym

Nie zabraknie również opcji sterowania padem. Ponadto na komputerach gracze otrzymają sieciowe wyzwania, które na pozostałych platformach zostaną dodane po premierze. Poza tym wersja PC będzie kompatybilna z dotychczasowym edytorem poziomów i planszami od graczy.

Elasto Mania to zręcznościowa gra, w której musimy przejechać na motocyklu z jednego krańca mapy na drugi. Teren jest mocno nierówny, co jest dużym problemem, jeżeli wziąć pod uwagę, że pojazd bardzo łatwo traci równowagę i łatwo o upadek, który kończy zabawę.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze