Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kooperacja w Divinity: Original Sin 2 w materiale wideo

I nowe cele na Kickstarterze.

Zbiórka pieniędzy na grę Divinity: Original Sin 2 w serwisie Kickstarter dociera już do poziomu 1,3 mln dolarów, co zmusiło twórców do przygotowania nowych celów dodatkowych. W sieci pojawiło się też nowe nagranie z rozgrywki.

Raz na wozie...

Odblokowano już kilka dodatkowych pułapów. Za 700 tysięcy dolarów deweloperzy z Larian przygotują tryb strategiczny - wyższy poziom trudności. 850 tys. to kolejne umiejętności do wyboru, a pozyskanie 1,2 mln dol. to możliwość wcielenia się w nieumarłego.

Jeśli uda się zebrać 1,35 mln, twórcy przygotują jeszcze więcej talentów dla postaci, a poziom 1,5 mln to Hall of Echoes - nowe „domostwo” dla bohaterów gracza.

W sieci pojawił się też materiał wideo z pierwszych pokazów rozgrywki, przedstawiający ponad 22 minuty zabawy w kooperacji (dzięki, AGB).

Właśnie tryb współpracy - teraz dla maksymalnie czterech osób - będzie kluczowym elementem nowej produkcji. W oryginale na wspólną zabawę decydowało się tylko około 10-15 procent graczy, dlatego też samotne granie będzie jak najbardziej możliwe.

Datę premiery zaplanowano wstępnie na grudzień przyszłego roku, tylko na PC.

Zobacz na YouTube

Masz chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Divinity: Original Sin 2

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze