Skip to main content

Kooperacja dla czterech graczy od jutra w strzelance Titanfall

Nieco później tytuł otrzyma też dwa dodatkowe tryby sieciowej rywalizacji.

Deweloperzy z Respawn Entertainment zapowiedzieli dziś podczas transmisji w serwisie Twitch, że Titanfall otrzyma tryb kooperacji oraz dwa nowe tryby rywalizacji sieciowej.

Kooperacja będzie częścią jutrzejszej - darmowej - aktualizacji, największej ze wszystkich opublikowanych do tej pory.

We Frontier Defense maksymalnie czwórka graczy zmierzy się z falami wrogów atakującymi ich pozycję. Zadaniem Pilotów będzie obrona maszyny zbierającej zasoby. Użytkownicy skorzystają ze zmodyfikowanych wersji tytanów.

Na potrzeby Frontier Defense twórcy przygotowali między innymi nowy rodzaj jednostek sterowanych przez komputer - to roboty-samobójcy. Współpraca będzie dostępna na wszystkich mapach.

Poza tym, do gry trafią tryby Marked for Death Pro oraz Deadly Ground - kolejno: 5 i 26 listopada. Pierwszy to nieco zmieniona wersja obecnego już w grze rodzaju zabawy, w którym jeden z graczy zostaje oznaczony, podczas gdy inni na niego polują.

Większą nowością będzie Deadly Ground - w tym trybie nisko nad ziemią unosić będzie się zabójczy gaz. Twórcy chcą w ten sposób zachęcić graczy do przemieszczania się przede wszystkich po dachach i ścianach budynków.

Jutrzejsza aktualizacja przyniesie też zmiany związane z optymalizacją, która została znacznie usprawniona. Listę zmian, które wprowadzi ósmy już patch do Titanfall znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Zobacz na YouTube

Read this next