Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolorowe panele PS5 z bliska. Sony pokazuje wymienne panele

Kosmiczna czerwień.

Wczoraj w Wielkiej Brytanii i innych wybranych krajach zadebiutowały wymienne, kolorowe panele PS5. Z tej okazji Sony opublikowało wideo, które pokazuje obudowy.

Materiał przygotowany przez PlayStation Access przedstawia gadżet z bliska. W filmie możemy zobaczyć, jak wygląda proces zdejmowania standardowej osłony konsoli i montaż nowego modelu.

Na razie do sprzedaży trafiły tylko dwie wersje kolorystyczne - nocna czerń i kosmiczna czerwień. W nagraniu skoncentrowano się jednak na ukazaniu tylko drugiej ze wspomnianych edycji.

Aktualnie nie wiadomo, kiedy wymienne panele trafią do sprzedaży w Polsce, ale niewykluczone, że jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku, kiedy zadebiutują inne modele - błękitny, różowy i fioletowy.

W Stanach Zjednoczonych obudowy kosztują 55 dolarów, czyli około 220 zł. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że oficjalne ceny w złotówkach będą kształtowały się nieco inaczej.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze