Skip to main content

Kolekcjonerka The Last of Us Part 1 może trafić do Europy

Będzie też więcej egzemplarzy w USA.

Dobre wieści dla scalperów. Sony poinformowało, że zamierza przygotować większą liczbę kolekcjonerskich wydań Firefly Edition dla The Last of Us Part 1. Są też szanse, że zestawy trafią do Europy.

Obecnie pozostają bowiem dostępne wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, za 99 dolarów. Pomimo wysokiej ceny, pierwsze dostawy wyprzedano w mniej niż 24 godziny, a liczne egzemplarze trafiły błyskawicznie na aukcje internetowe, w znacznie wyższych cenach.

Naughty Dog ogłosiło wczoraj, że przygotowuje dodatkowe kopie, które trafią do sprzedaży wraz z premierą remake’u, zaplanowaną już na przyszły tydzień, 2 września. „Do fanów z Europy: pracujemy z partnerami i mamy nadzieję wkrótce poinformować was na temat tego, co możemy zaoferować” - dodano w dość tajemniczej wiadomości.

Firefly Edition wyróżnia się steelbookiem oraz czterema komiksami „The Last of Us: American Dreams”. Poza tym zawiera wszystko to, co Cyfrowa Edycja Deluxe za 389 zł - mowa o bogatym pakiecie bonusów do wykorzystania w grze i skinów na bronie.

Zobacz także