Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najdroższa edycja remake’u The Last of Us już trafiła na eBaya

W czterokrotnie wyższej cenie.

Limitowana edycja The Last of Us: Part 1 - nazywana Firefly Edition - wyprzedała się w ciągu kilku godzin po rozpoczęciu przyjmowania zamówień przedpremierowych. Teraz tytuł - a właściwie oferta odkupienia preorderu - pojawił się na platformie aukcyjnej eBay w wielokrotnie wyższej cenie.

Oficjalna cena edycji Firefly wynosi 99,99 dolarów (ok. 440 złotych). Sprzedawcy z eBaya oczekują za grę od 400 do 450 dol. (ok. 1750 - 2000 zł). Wysoka cena nie zniechęciła jednak kolekcjonerów, ponieważ na ten moment wszystkie wystawione na sprzedaż egzemplarze znalazły już nabywców.

Wszystkie wystawione na sprzedaż gry znalazły już nabywców (źródło: ebay.pl)

Jak możemy przeczytać w opisie jednego z ogłoszeń, sprzedawca otrzymał potwierdzenie preorderu i wyśle produkt do klienta niezwłocznie, gdy tylko sam go otrzyma.

The Last of Us Part 1 zadebiutuje na początku września na platformie PS5. Edycja Firefly, oprócz samej gry, zawiera również steelbook, cyfrowe dodatki do odblokowania w grze oraz cztery zeszyty komiksu The Last of Us: American Dreams z alternatywnymi okładkami.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Komentarze