Skip to main content

Kolekcjonerka The Last of Us Part 1 dociera do graczy uszkodzona. Internauci są wściekli

Sprzedaje ją oficjalny sklep PlayStation.

W sieci pojawiły się zdjęcia uszkodzonych pudełek kolekcjonerki The Last of Us Part 1. Zdenerwowani internauci uważają, że oficjalny sklep PlayStation nie zadbał o odpowiednie zabezpieczenie wysyłki.

Właśnie dostałem moją kolekcjonerkę TLoU i jestem BARDZO rozczarowany słabym zabezpieczeniem paczki przez PlayStation, przez co przyszła uszkodzona! No dajcie spokój, w kopercie nie ma ŻADNEGO wypełnienia. A ludzie płacą za to jak za zboże” - nie ukrywa frustracji kolekcjoner o pseudonimie Revolutionwifi.

Inny gracz odpowiedział, że grę wysłano w za małej kopercie, przez co ta się rozkleiła i białe pudełko dotarło do niego całe brudne i poobijane. Użytkownik Porshapwr postanowił złożyć reklamację, jednak centrum obsługi klienta odpowiedziało, że nie wymienią zniszczonej gry na nową, ale mogą zaoferować kupon z 20 proc. zniżki na kolejne zamówienie.

Przypomnijmy, że najdroższe wydanie remake’u The Last of Us - tzw. Firefly Edition (ang. Edycja Świetlików) - sprzedawane było tylko na terenie USA poprzez sklep PlayStation Direct. Wyceniony na 99,99 dolarów (ok. 470 zł) zestaw zawiera m.in. steelbook oraz cztery reedycje komiksu „The Last of Us: American Dreams” z nowymi okładkami. Całość zamknięto w kartonowym pudełku.

Zobacz także